79639898 607122653163185 6764934813913710592 nŚwięta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jest to nasz ulubiony okres w roku. Świąteczny nastrój zapanował już na przydrożnych latarniach, ulicach, w rynkach, galeriach, sklepach i sklepikach. Zapach jodły, świerku i suszonych owoców zawitał również do naszego Elektryka. W dniu 12.12 w bibliotece szkolnej miały miejsce warsztaty, które przebiegały w ciepłej, świątecznej atmosferze. Na bazie brzozy i świerku oraz w większości naturalnych elementów: orzechów, szyszek, mchu czy modrzewiowych gałązek uczniowie naszej szkoły wyczarowali piękne stroiki. Tworzenie ozdób było również wspaniałym działaniem integracyjnym. Przy dźwiękach kolęd, w miłej atmosferze, uczniowie klas pierwszych mieli okazję nawiązać znajomości ze starszymi kolegami. Świąteczne stroiki będą nam towarzyszyć podczas imprez grudniowych – koncercie kolęd, wigilii, a póki co, zdobią i pachną tworząc wystawę w bibliotece.