Normalny rozmiar czcionki Zwiększ rozmiar czcionki Zmniejsz rozmiar czcionki Normalny wygląd strony Kontrast czarno - biały Kontrast żółto - czarny Kontrast czarno - żółty

AKTUALNOŚCI

2023-12-22
Drużyna ZSE-E - zdjęcie grupowe

Piłkarskie Mikołajki w Elektryku

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej rozegrany został w Zespole Szkół Elektryczno – Elektronicznych w Radomsku. Po emocjonujących rozgrywkach zwyciężyli programiści z klasy 3l.

2023-11-05
Reprezentacja elektryka

Nasi - Mistrzami Powiatu w piłce ręcznej

Uczniowie Elektryka w Mistrzostwach Powiatu Radomszczańskiego w piłce ręcznej chłopców zajęli I miejsce deklasując konkurencję z pozostałych szkół. Po emocjonującym meczu finałowym z Mechanikiem nasi sportowcy wygrali 3:2, tym samym awansowali do półfinałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego. Młodzi szczypiorniści powalczą o finał już 15 listopada w Piotrkowie Trybunalskim. Do zawodów przygotowywał ich Tomasz Grabny - nauczyciel wychowania fizycznego.

Wiktoria Klisowska, 2f

2023-06-23
Nagrodzeni uczniowie - zdjęcie zbiorowe

Chłopcy z Elektryka najlepszymi sportowcami

W Starostwie Powiatowym w Radomsku podsumowano wyniki Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szk. 2022/23. I miejsce wśród szkół ponadpodstawowych powiatu radomszczańskiego zajęli chłopcy z ZSE-E. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie z klasy 2l: Kajetan Misztalski i Mateusz Michalski, którzy zajęli 3. miejsce w województwie łódzkim w sztafecie 4x400m oraz nauczyciel wychowania fizycznego Jacek Stelmaszczyk. Serdecznie gratulujemy!

2023-05-19
Drużyna Elektryka

Udany start lekkoatletyczny uczniów Elektryka

I miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły w Drużynowych Biegach Przełajowych chłopców, uzyskując prawo startu w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego, które miały miejsce w Bełchatowie. Tu drużyna Elektryka zajęła piąte miejsce. Szkołę godnie reprezentowali: Misztalski Kajetan, Broniszewski Oliwier, Kuliberda Wiktor, Michalski Mateusz, Struzik Julian, Trzeciak Damian.

Z kolei w zawodach lekkoatletycznych o Mistrzostwo Powiatu Radomszczańskiego w sztafetach męskich 4x100 m i 4x400 m również zespół naszej szkoły wywalczył I miejsce awansując do zawodów wojewódzkich. Start w Mistrzostwach Województwa w Kutnie okazał się bardzo udany. Sztafeta 4x400m w składzie: Struzik Julian, Damian Trzeciak, Dobrowolski Piotr, Michalski Mateusz zajęła III miejsce. Gratulujemy!

Opiekunem zwycięskich drużyn był nauczyciel wychowania fizycznego - Jacek Stelmaszczyk.

2022-12-12
drużyna klasy IV gP

IV gP – Mikołajkowym Mistrzem w piłce nożnej!

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSE- E juz na stałe wpisał się w kalendarz imprez. W tegorocznym do rozgrywek przystąpiło 10 drużyn, które rozegrały między sobą mecze na boisku w Powiatowej Hali Sportowej.

Najlepszą drużyną okazała się drużyna klasy IV gP, II miejsce zajęła klasa IC, a III - klasa IIB.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom turnieju, a także kierownikowi oraz pracownikom Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku za jej udostępnienie.

Organizatorami turnieju byli nauczyciele: Justyna Fontowicz, Anna Mikicka, Andrzej Jagielski, Tomasz Grabny, Przemysław Kornacki

2022-11-18
Uczniowie na podium

Lawina sukcesów lekkoatletycznych

Jesień wraz z liśćmi sypnęła spektakularnymi sukcesami młodych sportowców w Elektryku w zawodach na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.