74591316 2418459608407547 6550982134754967552 nZakończył się pierwszy etap przygotowań do stażu zagranicznego dla grupy 25 uczniów. Młodzież wzięła udział w kursie języka niemieckiego oraz kursie pedagogiczno-kulturowym. Zajęcia trwały 2 miesiące.

Celem kursu języka niemieckiego było przede wszystkim poszerzenie zasobu leksykalnego uczniów o słownictwo branżowe – z zakresu informatyki. Uczniowie nauczyli się m.in. nazywać urządzenia peryferyjne i części komputera oraz czynności z nimi związane, rozmawiali o przestrzeganiu praw autorskich w sieci i zasadach ochrony danych osobowych w pracy z użyciem komputera.

Publikujemy listę osób zakwalifikowanych do I części projektu praktyk zagranicznych dla elektroników. Lista zawiera nazwiska 12 osób z listy podstawowej oraz 2 z listy rezerwowej. Spotkanie informacyjne dla wszystkich 12 osób odbędzie się w sali 108 przed 7 godziną lekcyjną we wtorek 15 stycznia.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Z przyjemnością informujemy, że ruszył kolejny projekt praktyk zawodowych w Niemczech w ramach programu Erasmus+. Tym razem skierowany jest on do elektroników z klasy III. Szczegóły na plakacie.

Jeżeli chcesz wziąć udział wydrukuj, wypełnij i dostarcz do p. Kamila Grudnia formularz zgłoszeniowy.