Z przyjemnością informujemy, że ruszył kolejny projekt praktyk zawodowych w Niemczech w ramach programu Erasmus+. Tym razem skierowany jest on do elektroników z klasy III. Szczegóły na plakacie.

Jeżeli chcesz wziąć udział wydrukuj, wypełnij i dostarcz do p. Kamila Grudnia formularz zgłoszeniowy.

plakat

DSCN7476 KopiowanieDwuletni projekt „ Staż zawodowy w Niemczech – szansa dla informatyków z Elektryka " dobiega końca.  Ostatnia 20-osobowa grupa zakończyła praktyki zagraniczne w Powiecie Bodeńskim. Uczniowie w czasie dwutygodniowego wyjazdu do Niemiec zdobywali przygotowanie do pracy z najnowszymi technologiami i sprzętem, zgodnie z wymaganiami stawianymi przez współczesnych pracodawców.

20181029 114654 KopiowanieJuż za kilka dni grupa 20 uczniów naszej szkoły wyjedzie na staż zawodowy do Badenii Wirtembergii w ramach projektu „ Staż zawodowy w Niemczech – szansa dla informatyków z Elektryka.