1 1W piątek uroczystą akademię na Dzień Nauczyciela przygotowaliśmy. Zagraliśmy, zaśpiewaliśmy , statuetkami Wiktora  2018  naszych pedagogów uhonorowaliśmy. Życzenia im złożyliśmy i wierszami zabawiliśmy. Nauczyciele wielce zadowoleni, statuetki odbierali i serdecznie dziękowali. Uczniowie brawa bili i o więcej prosili.

Opiekunowie  SU

IMG 20180921 112611Drużyna ZSE-E stanęła na podium podczas VI Biegu na Orientację pod hasłem „Stop uzależnieniom”

III miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych powiatu radomszczańskiego zdobyli uczniowie elektryka mierząc się z odległością 10 km podczas VI edycji Biegu na Orientację, który odbył się w 21 września w miejscowości Podświerk.

20180919 172758Grupa 10 uczniów  z ZSE-E dnia 19.09 .18.uczestniczyła w warsztatach i animacjach językowych w ramach projektu "Deutsch mit SpaB und Musik" zorganizowanych w Goethe Institut w Warszawie. Młodzież wzięła również udział w koncercie beatboxu grupy "4 x Sample" z Berlina. Fantastyczne dźwięki, szaleństwo muzyczno-teatralne  na scenie, znane przeboje oderwały nas od szkolnej codzienności, a Warszawa temu sprzyjała. Spacer bulwarami wiślanymi, dziedzińcem uniwersyteckim i widoki z ogrodów Biblioteki UW przybliżyły nam Warszawę jako miasto, w którym warto będzie studiować. Inicjatorkami udziału młodzieży w projekcie "Deutsch mit SpaB und Musik" były nauczycielki języka niemieckiego.