spektakl 1629 listopada ,po raz siódmy, gościliśmy aktorów z The Bear Educational Theatre. Grupa jest międzynarodowym teatrem wędrownym z siedzibą w Pradze, w Czechach. Specjalizuje się w uczeniu języka angielskiego poprzez interaktywne przedstawienia teatralne oraz inne innowacyjne techniki. The Bear Educational Theatre pomaga w nauczaniu języka angielskiego poprzez interaktywne przedstawienia teatralne oraz warsztaty dla szkół. Przedstawienia wystawiane przez profesjonalnych nauczycieli/aktorów są przeznaczone do oglądania przez grupy młodzieży szkolnej.The Bear Educational Theatre zawdzięcza swoją wyjątkowość pedagogicznemu podejściu, zdolności do podróżowania oraz przystępnym cenom. W tym roku szkolnym mieliśmy możliwość uczestniczenia w spektaklu "The aliens' grammar show'.
M.Wojakowska