„Niemiecki ma klasę”

Zła wiadomość szybko obiegła szkołę.Szkolny sklepik zostanie zamknięty. Uczniowie szkoły w Złotej Gorze postanowili wziąć sprawę w swoje ręce. Wielu z nich od dawna marzyło o szkolnej kawiarence.O swoim pomyśle musieli przekonać dyrektora szkoły,nauczycieli i rodziców.Czy się udało?
Gra symulacyjna "Klasa z klasą"została przeprowadzona w ZSE-E w Radomsku dnia 11.01.2018. przez Goethe Instytut w ramach projektu "Niemiecki ma klasę". W czasie gry uczestnicy uczyli się formułowania własnych opinii,argumentowania i szukania wspólnych rozwiązań. Tak rozwijali swoje umiejętności językowe uczniowie ZSE-E biorący udział w projekcie "Niemiecki ma klasę" Dzięki zaangażowaniu pani Justyny Ciecharowskiej z Goethe Instytut w Warszawie nauka języka niemieckiego dostarczyła młodzieży dużo radości i pomysłów do projektowania wspólnej klasy.
VIELEN DANK-das hat uns viel SpaB gemacht.