Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2018 r.

Zarówno na część pisemną jak i część praktyczną należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz należy posiadać dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części pisemnej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w zawodach:

(na tej części egzaminu można korzystać z kalkulatora prostego)

 

Technik elektryk (kwalifikacja E.07)

11.01.2018 r. - sala nr 1 (sala 203),  godz. 10.00:

  1. Bareła Kacper
  2. Dłubak Maciej
  3. Dubik Dawid
  4. Florczak Michał
  5. Gębicz Maciej
  6. Jędrzejczyk Filip
  7. Kosmala Bartosz
  8. Łuczyński Michał
  9. Miller Kacper
  10. Mokrzyński Patryk
  11. Mruklik Jakub
  12. Najgebauer Sebastian
  13. Raczek Szymon
  14. Sobczyński Adrian
  15. Ścigalski Dominik
  16. Śliwowski Wiktor
  17. Zieliński Krystian
  18. Zięba Michał

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektryk ZSZ (kwalifikacja E.07)

11.01.2018 r. - sala nr 2 (świetlica),  godz. 10.00:

 

  1. Depta Oskar
  2. Dulewicz Sebastian
  3. Gałwiaczek Mateusz
  4. Janczura Maksymilian
  5. Kępa Mateusz
  6. Lempa Hubert
  7. Leśniowski Bartosz
  8. Lubasiński Daniel
  9. Łacisz Kamil
  10. Łasoń Patryk
  11. Majdecki Patryk
  12. Mazik Dawid
  13. Muszyński Robert
  14. Pidanty Mateusz
  15. Skoczyński Damian
  16. Tomaszewski Grzegorz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Technik informatyk (kwalifikacja E.12)

11.01.2018 r. - sala nr 2 (świetlica),  godz. 10.00:

  1. Borowik Mateusz
  2. Sosnowicz Krystian
  3. Wróbel Stanisław

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Technik teleinformatyk (kwalifikacja E.15)

11.01.2018 r. - sala nr 2 (świetlica),  godz. 10.00:

 

  1. Kowalski Bartosz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

 

Technik informatyk (kwalifikacja E.13)

11.01.2018 r. - sala nr 1 (203),  godz. 12.00:

  1. Borowik Mateusz
  2. Grabowski Piotr
  3. Kałka Michał
  4. Kapuściński Mateusz
  5. Oleszczak Michał
  6. Ptaszek Adam
  7. Siemiński Sebastian
  8. Sosnowicz Krystian
  9. Wilk Mariusz
  10. Wójcik Łukasz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Technik informatyk PST (kwalifikacja E.13)

11.01.2018 r. - sala nr 1 (203),  godz. 12.00:

  1. Łęski Piotr
  2. Orzińska Izabela
  3. Pośpiech Adam
  4. Stacherski Zbigniew

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technik elektryk (kwalifikacja E.08)

11.01.2018 r. - sala nr 2 (świetlica),  godz. 12.00:

  1. Bazak Sebastian
  2. Gałwa Hubert
  3. Gnoiński Damian
  4. Konieczny Michał
  5. Kosmala Piotr
  6. Kruszyński Mateusz
  7. Łęski Tomasz
  8. Marszał Kacper
  9. Mierczak Artur
  10. Okręglicki Łukasz
  11. Stachera Jakub
  12. Stolarek Dominik
  13. Stolecki Bartosz
  14. Wieczorek Mateusz
  15. Witkowski Michał

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Elektryk (kwalifikacja E.08)

11.01.2018 r. - sala nr 2 (świetlica),  godz. 12.00:

 

  1. Górski Piotr

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technik informatyk (kwalifikacja E.14)

11.01.2018 r. - sala nr 1 (świetlica),  godz. 14.00:

  1. Gębicz Marek
  2. Gonera Joanna
  3. Kazik Mateusz
  4. Klimczyk Emilian
  5. Kowalik Kasper
  6. Misiak Mateusz
  7. Osiński Dariusz
  8. Pioruński Patryk
  9. Polanin Krystian
  10. Woszczyk Robert
  11. Zieliński Jakub

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Technik teleinformatyk (kwalifikacja E.16)

11.01.2018 r. - sala nr 1 (świetlica),  godz. 14.00:

  1. Bedlechowicz Mateusz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

Technik elektryk (kwalifikacja E.24)

11.01.2018 r. - sala nr 1 (świetlica),  godz. 14.00:

 

  1. Jędras Patryk

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

 

Technik organizacji reklamy

Kwalifikacja A.26

19.01.2018 r. – sala nr 1 (sala 008), godz. 8.00:

  1. Całus Wiktoria
  2. Pupiec Dominika

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty.

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

Technik organizacji reklamy

Kwalifikacja A.27

18.01.2018 r. – sala nr 1 (sala 002), godz. 9.00:

  1. Ciupa Paulina
  2. Dudek Kinga
  3. Karoń Angelika
  4. Kempa Magdalena
  5. Korzonkowski Marceli
  6. Kurzelewska Karolina

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty.

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

18.01.2018 r. – sala nr 1 (sala 002), godz. 15.00:

  1. Popiołek Ewelina
  2. Pudzik Wiktoria
  3. Sewerynek Przemysław
  4. Siewniak Weronika
  5. Soluch Katarzyna
  6. Szmit Natalia

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty.

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Technik informatyk

Kwalifikacja E.12

16.02.2018 r. – sala nr 1 (sala 101), godz. 8.00:

  1. Berski Piotr
  2. Ględa Paweł
  3. Kosmala Piotr
  4. Kowalczyk Mateusz
  5. Kozieł Szymon
  6. Krakowiecki Łukasz
  7. Kucner Dorian
  8. Łyp Maciej

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

16.02.2018 r. – sala nr 1 (sala 101), godz. 12.00:

  1. Młynarczyk Piotr
  2. Najmrodzki Paweł
  3. Nems Klaudia
  4. Nowak Piotr
  5. Nowicki Arkadiusz
  6. Pokora Kacper
  7. Poteralski Sebastian
  8. Radczyc Krzysztof
  9. Rokosza Łukasz
  10. Smużyński Damian

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

16.02.2018 r. – sala nr 1 (sala 101), godz. 16.00:

  1. Toma Adrian
  2. Węglarski Filip
  3. Wieczorek Patryk
  4. Zieliński Przemysław

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

16.02.2018 r. – sala nr 2 (sala 001), godz. 16.00:

  1. Palinceusz Maciej

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

Technik informatyk

Kwalifikacja E.13

13.02.2018 r. – sala nr 1 (sala 201), godz. 8.00:

  1. Bilski Tomasz
  2. Brzeźniak Norbert
  3. Chrząstek Krystian
  4. Grabowski Piotr
  5. Jurczyk Patryk

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

13.02.2018 r. – sala nr 1 (sala 201), godz. 12.00:

  1. Kapuściński Mateusz
  2. Pioruński Mariusz
  3. Poteralski Sebastian
  4. Sosnowicz Krystian
  5. Szpeciński Daniel
  6. Wilk Mariusz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Technik informatyk

Kwalifikacja E.14

12.01.2018 r. – sala nr 1 (sala 002), godz. 8.00:

  1. Barański Michał
  2. Bezulski Igor
  3. Budkiewicz Damian
  4. Cudak Krzysztof
  5. Dzwonek Kornel
  6. Gębicz Marek

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

                                                                                                                

12.01.2018 r. – sala nr 1 (sala 002), godz. 12.00:

  1. Jurczyk Damian
  2. Kazik Mateusz
  3. Kaźmierczak Igor
  4. Klimczyk Emilian
  5. Klimczyk Konrad
  6. Kotlarski Sebastian

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

12.01.2018 r. – sala nr 1 (sala 002), godz. 16.00:

  1. Kowalik Kasper
  2. Mirowski Damian
  3. Misiak Mateusz
  4. Murygin Jakub
  5. Nowakowski Krzysztof
  6. Olczyk Marcin

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

15.01.2018 r. – sala nr 1 (sala 002), godz. 8.00:

  1. Osiński Dariusz
  2. Pioruński Patryk
  3. Polanin Krystian
  4. Pukacz Adrian
  5. Saksińska Klaudia
  6. Sikorski Mateusz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

15.01.2018 r. – sala nr 1 (sala 002), godz. 12.00:

  1. Sobiech Dominik
  2. Stępień Kamil
  3. Stępień Kamil Dariusz
  4. Stępień Patryk
  5. Tkaczyk Dominika
  6. Tomczyk Piotr

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

15.01.2018 r. – sala nr 1 (sala 002), godz. 16.00:

  1. Walaszczyk Artur
  2. Wilczak Hubert
  3. Zieliński Jakub

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Technik elektronik

Kwalifikacja E.20

10.01.2018 r. – sala nr 1 (sala 106), godz. 13.00:

  1. Gaik Arkadiusz
  2. Jankowski Kamil
  3. Kowalczyk Kamil
  4. Popiołek Dominik
  5. Wolny Damian

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

Technik elektryk

Kwalifikacja E.24

10.01.2018 r. – sala nr 1 (sala 106), godz. 9.00:

  1. Baryś Jakub
  2. Filipowski Dawid
  3. Jędras Patryk
  4. Siwczyk Piotr
  5. Wiśniewski Rafał
  6. Zbroja Dominik

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty, ołówek, linijkę, temperówkę.

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

 

Szkoła Policealna dla Dorosłych

Technik informatyk

Kwalifikacja E.12

16.02.2018 r. – sala nr 1 (sala 101), godz.16.00:

  1. Łęski Piotr

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

Technik informatyk

Kwalifikacja E.13

13.02.2018 r. – sala nr 1 (sala 201), godz.16.00:

  1. Bartnik Paweł
  2. Łęski Piotr
  3. Orzińska Izabela
  4. Pośpiech Adam
  5. Stacherski Zbigniew

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

Technik informatyk

Kwalifikacja E.14

15.01.2018 r. – sala nr 1 (sala 002), godz.16.00:

  1. Bartnik Paweł
  2. Piechowicz Tomasz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu zawodowego  w CKP w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku

 

Monter elektronik ZSZ (kwalifikacja E.06)

 

23.01.2018 r. godz. 14.00

  1. Chrapek Adrian
  2. Dratwiński Artur

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

24.01.2018 r. godz. 8.00

  1. Firek Marcin
  2. Kępa Mateusz Robert
  3. Ociepa Arkadiusz
  4. Sosnowicz Paweł

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Elektryk ZSZ (kwalifikacja E.07)

23.01.2018 r. godz. 8.00

  1. Depta Oskar
  2. Dulewicz Sebastian
  3. Gałwiaczek Mateusz
  4. Janczura Maksymilian
  5. Kępa Mateusz

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

23.01.2018 r. godz. 14.00

  1. Lempa Hubert
  2. Leśniowski Bartosz
  3. Lubasiński Daniel
  4. Łacisz Kamil
  5. Majdecki Patryk
  6. Mazik Dawid

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

24.01.2018 r. godz. 8.00

  1. Muszyński Robert
  2. Pidanty Mateusz
  3. Skoczyński Damian
  4. Tomaszewski Grzegorz

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

Technik elektronik (kwalifikacja E.06)

 

23.01.2018 r. godz. 8.00

  1. Anielski Michał
  2. Blada Łukasz
  3. Gabor Patryk
  4. Rutkowski Robert
  5. Stefańczyk Patryk

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

23.01.2018 r. godz. 14.00

  1. Ścisły Radosław
  2. Ugorski Wiktor

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Technik elektryk (kwalifikacja E.07)

24.01.2018 r. godz. 8.00

  1. Bareła Kacper

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

24.01.2018 r. godz. 14.00

  1. Dłubak Maciej
  2. Dubik Dawid
  3. Florczak Michał
  4. Gębicz Maciej
  5. Jędras Patryk

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

25.01.2018 r. godz. 8.00

  1. Jędrzejczyk Filip
  2. Kosmala Bartosz
  3. Łuczyński Michał
  4. Miller Kacper
  5. Mokrzyński Patryk

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

25.01.2018 r. godz. 14.00

  1. Mruklik Jakub
  2. Najgebauer Sebastian
  3. Raczek Szymon
  4. Sobczyński Adrian
  5. Stachera Jakub

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

26.01.2018 r. godz. 8.00

  1. Ścigalski Dominik
  2. Śliwowski Wiktor
  3. Wieczorek Kamil
  4. Zieliński Krystian
  5. Zięba Michał

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Technik elektryk (kwalifikacja E.08)

22.01.2018 r. godz. 8.00

  1. Bazak Sebastian
  2. Gajewski Marcin
  3. Gałwa Hubert
  4. Gnoiński Damian

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

22.01.2018 r. godz. 14.00

  1. Konieczny Michał
  2. Kosmala Piotr
  3. Kruszyński Mateusz
  4. Łęski Tomasz
  5. Marszał Kacper
  6. Mierczak Artur

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

23.01.2018 r. godz. 8.00

  1. Okręglicki Łukasz
  2. Stachera Jakub
  3. Stolarek Dominik
  4. Stolecki Bartosz
  5. Wieczorek Mateusz
  6. Witkowski Michał

Na egzamin należy posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.