2I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie im. W. Słodkowskiego na najlepszą realizację dziennikarską w kategorii gazetka szkolna zdobyła redakcja „Elektrowstrząsu”. Z kolei Wiktoria Całus indywidualnie zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim „Potęga Prasy”.

Mocne zakończenie roku świętuje redakcja szkolnej gazety działającej w radomszczańskim Elektryku. Mało kto spodziewał się tak spektakularnych sukcesów w końcówce tego roku szkolnego. Wiktoria Całus zajmując  I miejsce w konkursie „Potęga Prasy” otrzymała 50% dofinansowania do obozu dziennikarskiego w Rewalu, a redakcja zdobyła wyróżnienie. - To ogromny zaszczyt widzieć swoje nazwisko na I miejscu. Bardzo cieszę się, że już trzeci raz  pojadę na dwa tygodnie na obóz do Rewala, który bardzo rozwija moje dziennikarskie skrzydła -  z radością opowiada Wiktoria.

wakacjezelektrkiem

Regulamin konkursu „Wakacje z Elektrykiem”

POSTANOWIENIA OGÓLNE
  1. Organizatorem konkursu „Wakacje z Elektrykiem” jest Rada Rodziców przy Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku .
  2. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów ZSE-E w Radomsku, ich rodziców oraz pracowników szkoły.
  3. Regulamin ustala warunki uczestnictwa i zasady Konkursu oraz określa prawa i obowiązki

uczestników Konkursu, a także prawa i obowiązki Organizatora.

20180606 131031Uczcili 100. rocznicę niepodległości

Powiatowy etap konkursu „Drogi do Niepodległej - w 100-lecie roku 1918” odbył się w Zespole Szkół Elektryczno – Elektronicznych w Radomsku. W historycznych zmaganiach wzięło udział ok. 30 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu radomszczańskiego.