IMG 20181016 122808Maraton Resuscytacji - uczniowie elektryka „ratowali małą Anię”

We wtorek, 16 października, w samo południe w sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej

nr 7 w Radomsku rozpoczął się „Maraton Resuscytacji

Uczniowie ZSE-E również przyłączyli się w ten sposób do akcji organizowanej co roku przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca promuje w całej Polsce naukę pierwszej pomocy. Zadaniem biorących udział było jak najdłuższe prowadzenie RK-O bez przerwy. Opiekunem drużyny elektryka była Marzena Kaczmarczyk-Krzciuk.

1 1W piątek uroczystą akademię na Dzień Nauczyciela przygotowaliśmy. Zagraliśmy, zaśpiewaliśmy , statuetkami Wiktora  2018  naszych pedagogów uhonorowaliśmy. Życzenia im złożyliśmy i wierszami zabawiliśmy. Nauczyciele wielce zadowoleni, statuetki odbierali i serdecznie dziękowali. Uczniowie brawa bili i o więcej prosili.

Opiekunowie  SU

IMG 20180921 112611Drużyna ZSE-E stanęła na podium podczas VI Biegu na Orientację pod hasłem „Stop uzależnieniom”

III miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych powiatu radomszczańskiego zdobyli uczniowie elektryka mierząc się z odległością 10 km podczas VI edycji Biegu na Orientację, który odbył się w 21 września w miejscowości Podświerk.